Наступ окупантів на Донбасі найближчими тижнями призупиниться ‒ ISW

Вже найближчими тижнями наступальні операції російських окупантів, ймовірно, призупиняться, незалежно від того, чи захоплять вони район Сєвєродонецька – Лисичанська.

Про це заявили в американському Інституті вивчення війни, повідомляє Укрінформ.

Призупинення наступу окупантів, судячи з усього, дозволить українським силам розпочати «обережні контрнаступи», йдеться у висновках ISW.

«Ідеологічна зацикленість Кремля на захопленні Сєвєродонецька, як і облога «Азовсталі», вочевидь остаточно підірве можливості Росії в просуванні в Україні», – вважають експерти інституту.

За їхніми оцінками, втрата Сєвєродонецька – це тимчасова втрата території для України, але битва за місто не буде вирішальною перемогою Росії.

Зазначається, що за останні кілька днів російські сили досягли значних успіхів у районі Сєвєродонецька – Лисичанська. Водночас українські війська переважно досягли своєї мети, уповільнивши та виснаживши російську армію.

ЗСУ протягом кількох тижнів вдавалося залучати до цього району значну кількість особового складу, зброї та техніки збройних сил Росії, що знижувало загальні можливості російських сил і не дозволяло їм зосередитися на більш вигідних напрямках наступу.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Стали відомі деталі ракетного удару по Рівненській області
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень