Місцева влада пояснила, чому у Дергачах на Харківщині не працюють попереджувальні сирени

З'явилася офіційна інформація, чому сирени не можуть попередити жителів Дрегачівської громади про загрозу артилерійських обстрілів з боку російського агресора.

Про це йдеться на офіційному сайті громади.

Місцева влада пояснює, що механізм роботи систем оповіщення в Дергачах передбачає дистанційну подачу сигналу з Харкова через оптичний кабель на місцеві гучномовці. Однак ще у березні подача відповідного сигналу унеможливилася через пошкодження окупантами оптичного кабелю на ділянці між Харковом та Дергачами.

Через постійні бойові дії та відсутність поверхневих ознак місця аварії визначення місця пошкодження є дуже складним завданням.

Окрім цього, російськими бомбами було зруйновано декілька міських тягових підстанцій, які живлять гучномовці електрикою.

Таким чином, якщо навіть усі системи оповіщення почнуть працювати, вони будуть спрацьовувати лише на загрози ракетних ударів по будь-якому місцю Харківської області (не тільки Дергачівської громади).

Также:   Названо кількість українського зерна, яке Росія незаконно вивезла з окупованих територій

Водночас, на обстріли зі ствольної артилерії та РСЗВ населених пунктів вказаної громади системи оповіщення заздалегідь зреагувати не зможуть. У зв'язку з чим, до місцевих жителів звертаються з попередженням про небезпеку перебування на території громади.

"Шановні громадяни, ми розраховуємо на ваше розуміння та вкотре попереджаємо про небезпеку перебування на території Дергачівської громади!" — йдеться в повідомленні.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень