Верещук назвала кількість гуманітарних коридорів, які Україна намагалась відкрити через дії Росії

Україна від початку повномасштабного наступу росії намагалась відкрити майже 350 гуманітарних коридорів, але через порушення зобов'язань з боку росії спрацювали лише 165.

Про це повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час брифінгу у Медіацентрі Україна.

"Із майже 350 коридорів, які ми намагалися відкрити, відкрилося лише 165. Тобто половина гуманітарних коридорів не відкрились через те, що росія грубо порушувала взяті на себе зобов'язання, росія не виконувала те, що обіцяла Міжнародному комітету Червоного Хреста", — сказала Верещук.

Вона додала, що росія використовувала і продовжує використовувати наших цивільних, жінок, дітей, людей похилого віку, маломобільних як живий щит, маючи на меті прикрити свої збройні сили, використати те, що наша армія не зможе відповісти.

Также:   У Миколаєві показали наслідки ворожого ракетного удару (ФОТО)

Верещук додала, що росіяни намагалися запевнити українську сторону, що люди не хочуть евакуюватися з окупованих територій, хоч це було неправдою. Крім того, росія насильно вивозила українських громадян до рф.

 

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень