В ООН повідомили оновлену статистику загиблих цивільних осіб після повномасштабного вторгнення РФ

Управління верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) зафіксувало 4 432 випадки загибелі та 5 499 випадків поранень цивільного населення України після повномасштабного вторгнення РФ.

Про це йдеться у щоденному повідомленні УВКПЛ станом на 14 червня.

Зазначається, що серед загиблих — 1 693 чоловіка, 1 138 жінок, 103 дівчинки та 106 хлопчиків, а також 68 дітей та 1 324 дорослих, стать яких поки що невідома. Крім того, поранено 1 123 чоловіка, 780 жінок, 124 дівчинки, 159 хлопчиків, а також 173 дитини та 3 140 дорослих, стать яких невідома.

Зауважується, що більшість смертей та поранень зумовлені застосуванням боєприпасів та вибухових речовин із великою площею ураження, включаючи обстріли з важкої артилерії та реактивних систем залпового вогню, а також ракетні та повітряні удари.

Также:   ЗСУ проводять «активну діяльність» на острові Зміїний, - ОК «Південь»

УВКПЛ вважає, що фактичні цифри значно вищі, оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бойові дії, затримується, а багато звітів усе ще очікують підтвердження. Це стосується, наприклад, Маріуполя (Донецька область), Ізюма (Харківська область) та Попасної (Луганська область), де є повідомлення про численні жертви серед мирного населення.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень