У Полтаві тероборонівці посадили дрон російських окупантів

Бійці Полтавського батальйону територіальної оборони з допомогою ANTIDRON KVSG-6 посадили дрон-розвідник російських загарбників, який був помічений над Південним залізничним вокзалом міста.

Про це повідомляє АрміяINFORM.

"У небі над Південним залізничним вокзалом, що в Полтаві, було помічено розвідувальний ворожий дрон, який ймовірно збирав інформацію про залізничну інфраструктуру міста.

За словами заступника командира Полтавського батальйону ТрО з позивним «Граф», військовослужбовці швидко нейтралізували дрон, не давши можливості противнику зібрати потрібну інформацію», — йдеться в повідомленні.

Слід зазначити, що кошти на цю зброю полтавці зібрали на краудфандинговій платформі — майже 380 тис. гривень. Після того придбали та передали антидронне обладнання захисникам Полтавщини.

ANTIDRON KVSG-6 — це глушник, який нейтралізує розвідувальну техніку ворога та не дозволяє детально дізнатися про обстановку та місце розташування позицій наших захисників завдяки глушінню каналів управління та навігації розвідувального пристрою.

Также:   Партизани Луганщини розклеюють листівки з попередженнями для окупантів (ФОТО)

У Полтаві тероборонівці посадили дрон російських окупантів

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень