У дворах захопленого Маріуполя щодня з’являються нові могили (ФОТО)

У дворах будинків та на імпровізованих кладовищах захопленого окупантами Маріуполя продовжують з'являтися нові поховання.

Про це повідомив у Телеграмі радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

"Жодних офіційних даних про рівень та причини смертності в Маріуполі немає. Окупанти не мають ані обладнання, ані реактивів для проведення відповідних аналізів та тестів. Разом з тим спостерігаємо тенденцію збільшення захоронень по дворах та підготовки нових могил мешканцями. Щодня на імпровізованих кладовищах з’являються нові могили. Причини смерті невідомі, але носять ненасильницький характер", — зазначив радник мера.

Він висловив сподівання, що ризик виникнення епідемії залишиться лише ризиком. Але при цьому заявив, що окупаційна влада не вживає жодних превентивних дій.

"Єдине, окупанти таки визнали проблему з перепохованням загиблих, які захоронені по дворах багатоповерхівок. Більшість перепоховань робиться в братській могилі в Мангуші, через це умовно офіційна процедура займає від 8 до 10 діб проходження по бюрократичних колах пекла так званої днр та їх похоронної служби. При цьому встановлення причин смерті не проводиться", — зауважив Андрющенко.

У дворах захопленого Маріуполя щодня з'являються нові могили (ФОТО)

У дворах захопленого Маріуполя щодня з'являються нові могили (ФОТО)​​​​​​​

Также:   Вночі росіяни обстріляли мікрорайон Цілинний у Слов'янську - військова адміністрація

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень