Окупанти не відмовилися від плану повного захоплення України – розвідка

Захисники України зірвали план із захоплення Києва, Харкова та Одеси, тому основні зусилля окупанти зосередили на сході України. Проте від плану повного захоплення України вони не відмовилися.

Про це заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

За даними розвідки, Росія ще має достатній потенціал для ведення довготривалої війни проти нашої держави. За словами Вадима Скибицького, противник застосовує на території України 103 батальйонно-тактичні групи, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Ще близько 40 БТГр перебувають у резерві та можуть використовуватись проти Збройних Сил України.

Також представник ГУР розповів, що у зв’язку з військовими невдачами окупаційних військ генеральному штабу Росії доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення та зосереджувати всі зусилля лише на певних напрямках.

«Ми маємо підтверджену інформацію, що росіяни мають план на 120 днів війни. Подальше корегування цього плану буде залежати від того на скільки противник досягне успіху чи навпаки зазнає поразки на сході України. Проте, мети так званої спеціальної воєнної операції, про яку путін заявляв на початку війни, росіянам так і не вдалося досягнути», – зазначив Скібіцький.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Росія розмістила Чорному морі 16 ракет типу "Калібр"

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень