За розгром під Білогорівкою Путін присвоїв одній з бригад звання «гвардійської»

Російська пропаганда та російська державна машина продовжує генерувати нові воєнні міфи в умовах агресії проти України.

Будь-яку суттєву військову поразку російська пропаганда намагається перетворити на якусь переможну історію. Вже з’явився російський міф про «непереможний гостомельський десант», який нібито не був повністю знищений, а виконав поставлену задачу.

Тепер справа дійшла до подій на переправі через Сіверський Донець під Білогорівкою. Ця спроба переправитися на лівий берег річки недалеко від адмінкордону Донецької та Луганської областей, закінчилася для росіян повною воєнною катастрофою, знищенням практично однієї БТ Гр та знищенням понад 70 одиниць техніки.

Тепер Путін присвоює 28-й понтонно-мостовій бригаді почесне найменування «гвардійська». Про це повідомляють майже усі російські пропагандистські медіа.

Также:   Чоловік загинув, донька поранена: що відомо про росіянку, яка постраждала від обстрілу Києва

Саме ця бригада мала безпосереднє відношення до наведення переправи для форсування Сіверського Донця. Вона це робила декілька разів, бо ЗСУ просто дозволяла це робити. А потім українська артилерія, танки, авіація просто все це знищувала. Була знищена понтонна техніка підрозділів  цієї бригади, понтони.

Почесне звання бригаді присвоєно «за масовий героїзм … у бойових діях по захисту Отєчества та державних інтересів…»   

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень