У Маріуполі окупанти усунули місцевих мешканців від розбору завалів: у чому причина

Російські окупанти усунули мешканців Маріуполя від розбору зруйнованих будівель, коли побачили кількість тіл під завалами.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

У відомстві зазначають, що знесення будівель роблять без розбору завалів – тіла вбитих маріупольців забирають разом з бетоном. Відтак російські окупанти вивозять їх як сміття на маріупольські полігони твердих побутових відходів. Відомо, що тіла разом з завалами складають на Лівобережному полігоні ТПВ та на полігоні у Приморському районі, виведеному з експлуатації ще у 2008 році.

За словами міського голови Маріуполя Вадима Бойченка, спочатку окупанти залучали до розбору завалів маріупольців, але, коли побачили реальну кількість тіл, що знаходяться під завалами, відразу відсторонили місцеве населення. Завали стали розбирати представники так званого «мнс днр».

«Зараз вони навіть не намагаються діставати тіла. Просто зносять будинки та вивозять завали разом із убитими маріупольцями. Тому що реальна кількість тіл під завалами зруйнованих будинків – лякає. Майже під кожним зруйнованим будинком від 50 до 100 убитих, а в Маріуполі знищили 1300 багатоповерхових будинків. Тому реальні цифри вбитих у місті, нажаль, можуть виявитися набагато вищими ніж ми повідомляли», – наголосив мер.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Ворог намагається блокувати Лисичанськ з двох напрямків та оточити українські війська, - Генштаб
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень