На Херсонщині окупанти використовують міни, виготовлені у середині минулого століття

Російські військові мінують окуповану частину Херсонщини мінами, виготовленими у 50-ті роки минулого століття.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

За інформацією відомства, внаслідок вдалого контрнаступу захисників України на Херсонському напрямку окупанти втратили частину тимчасово захоплених територій та зазнали при цьому втрат у живій силі та техніці.

Намагаючись зупинити українських воїнів, російські загарбники терміново будують додаткові лінії оборони, мінують територію та створюють інженерні загородження.

Нещодавно на окуповану Херсонщину прибула колона російських військових вантажівок з радянськими мінами, виготовленими у 50-х роках минулого сторіччя. Боєприпаси зберігалися на складах у Ростовській області та були підготовлені для знищення. Присвоївши кошти на утилізацію, російське командування передало небезпечний вантаж у передові підрозділи загарбників для мінування оборонних позицій.

Также:   Стали відомі особи пілотів, які запускали ракети по Кременчуку (фото)

При спробі встановлення мінних загорож на старих боєприпасах вже підірвалося кілька саперів-окупантів з батальйонно-тактичної групи 7 військової бази 49 загальновійськової армії південного військового округу (в/ч 09332) російських окупаційних військ.

З військовою поліцією та офіцери ФСБ, які працювали на місцях вибухів, командування БТГ домовилося, що це буде класифіковано як нещасний випадок. Сім’ї саперів за загибель родичів-окупантів виплат не отримають, зазначають у розвідці.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень