Російська пропаганда вигадала фейк про знищений скит Святогірської лаври (фото)

Російська пропагандистська машина почала масовану інформаційну атаку, пов’язану з черговим воєнним злочином своєї армії. Був створений черговий фейк, направлений на дискредитацію ЗСУ та й взагалі України. В якості «доказів» пропаганда використовує свідчення місцевого колаборанта.        

Мова йде про артилерійський обстріл росіянами однієї зі святинь УПЦ МП на Донеччині, який призвів до повного знищення  Всіхсвятського скиту з комплексу Святогірської лаври.

Пожежа після артилерійського обстрілу 5 червня повністю знищила дерев’яну будівлю. І практично два дні пропаганда росіян мовчала з цього приводу. А потім, в традиційній для себе манері, назвала винних в умисному підпалі будівлі. І це були, як завжди «українські націоналісти».

До операції по дезінформації долучилися пропагандистські  телеканали, а також Міністерство оборони РФ.

Російська пропаганда вигадала фейк про знищений скит Святогірської лаври  (фото)

Пропагандисти посилаються на свідчення монахів та місцевих жителів. І ось тут криється головний прокол пропагандистів. 

Комплекс Свято-Успенської Святогірської Лаври знаходиться на правому березі Сіверського Донця, місто Святогірськ на лівому. Підрозділи ЗСУ, територіальної оборони вийшли з міста на правий берег. Міст підірваний. Будь-хто з російських військових ніяк не може потрапити до Святогірської Лаври. Зв’язку у місті вже давно немає.

Также:   Разом з суддею по справі Олександра Єфремова на бік ворога перейшов й прокурор

Російська пропаганда вигадала фейк про знищений скит Святогірської лаври  (фото)

Пропагандисти вирішили використати мера Святогірська Володимира Бандуру, який скоріш за все перейшов на бік ворога та теж заявив, що скит «підпалили націоналісти».  Під час виступу Бандури було видно, що він читає заздалегідь заготовлений текст, де озвучується черговий набір пропагандистських меседжів. ДБР вже розпочало розслідування дій Бандури по скоєнню державної зради.

Російська пропаганда вигадала фейк про знищений скит Святогірської лаври  (фото)

Що заважало «націоналістам» спалити скит за вісім років, пропагандисти звичайно не кажуть.   

Російські пропагандисти забувають, що вони казали нещодавно про Святогірську лавру  За декілька днів до знищення скиту, на одному з пропагандистських каналів «воєнний  експерт» Юрій Подоляка розповідав, що у Святогірській лаврі є гарнізон ЗСУ, що там є коригувальники артилерійського вогню.                                 

На сайті Донецької єпархії УПЦ МП жодної інформації щодо знищення російськими військовими Всіхсвятського скиту  немає, як немає й заяв, щодо підпалу дерев’яної будівлі «націоналістами». У єпархії трагедію просто назвали «пожежею», а згадувати про російську армію, як вже знищила декілька церков УПЦ МП, явно не хочуть

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень