У Туреччині мають намір купувати українське зерно з величезною знижкою

Туреччина має намір купувати зерно в України зі знижкою більш ніж 25%. При цьому Анкара продовжує докладати дипломатичних зусиль для розблокування експорту зернових з українських портів.

Про це заявив міністр сільського та лісового господарства Туреччини Вахіт Кірішчі, повідомляє РБК-Україна.

«З Україною досягнуто домовленості про закупівлю зернових з більш ніж 25% знижкою. Проте вони стикаються з дилемою в питаннях безпеки та експорту продукції і хочуть, щоб Туреччина виступила арбітром у цьому процесі. І Росія, і Україна нам довіряють», – сказав міністр.

За його словами, у Туреччині цього тижня відбудуться дві важливі зустрічі, присвячені постачанню на світові ринки українського зерна. Так, одна з них відбудеться у Стамбулі за участю представників України, Туреччини, РФ та ООН, присвячена створенню центру спостереження за перевезенням морем українського зерна, а питання створення «зернового коридору» в середу в Анкарі буде обговорюватися з главою російського МЗС Лавровим.

Як зазначає видання, нещодавно повідомлялося, що Росія та Туреччина обговорили попередні домовленості щодо розблокування експорту сільськогосподарської продукції через Чорне море, проте вони не погоджували свої плани з Україною.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Росія завдала ракетних ударів по Одеській області
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень