Українські артилеристи осовїли теорію та перейшли до практики із застосування гаубиць PzH 2000

Після завершення теоретичної підготовки щодо застосування німецьких гаубиць Panzerhaubitze 2000 українські артилеристи перейшли до напрацювання навичок практичного застосування.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Оперативний ЗСУ.

«Наші артилеристи завершили теоретичну підготовку на німецьких САУ PzH 2000 та перейшли до практичного застосування. При цьому група українських, нідерландських та німецьких фахівців зібралися разом та адаптували програмне забезпечення PzH 2000. Так, наші модернізували самохідні гаубиці PzH 2000 та доопрацювали програмне забезпечення систем озброєння, яке невдовзі нищитиме ворога», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок оголосила 10 травня у Києві, що Німеччина розпочне навчання 40 українських військових управління гаубицями Panzerhaubitze 2000. Увечері того ж дня артилеристи та техперсонал прибули до Ідар-Оберштайна, земля Рейнланд-Пфальц, на навчання.

Также:   ЗСУ проводять «активну діяльність» на острові Зміїний, - ОК «Південь»

Panzerhaubitze 2000 — найсучасніша самохідна броньована артилерійська установка з гарматою на гусеничному автомобілі. Зі стандартним боєкомплектом 55-тонна САУ досягає дальності стрільби в 30 кілометрів, зі спеціальними боєприпасами – значно більше.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень