Віктор Ющенко написав про трибунал над російським диктатором

Трибунал над російськими окупантами і президентом країни-агресорки РФ Володимиром Путіним, зокрема, має бути в Маріуполі.

Про це написав третій президент України Віктор Ющенко.

"Переконаний, що ми скличемо і створимо міжнародний трибунал і на тій знаменитій площі Маріуполя, перед театром, де білою фарбою і великими літерами написано було для орків — "Не кидайте бомби", "Не цільте ракети", бо там діти. Така мораль для них не працює. Вони скинули найпотужнішу авіабомбу і там було знищено декілька сотень українців. Вважаю, це найкраще місце для того, щоб там творити окремий міжнародний трибунал по Путіну і його приспішниках, а також для багатьох його прислужників, які організовували це звірство", — заявив третій президент.

Українці ведуть війну "зі споконвічним, проклятим ворогом — московською ордою", зазначив Ющенко.

Нагадав про злочини росіян: страти, примусові депортації, зґвалтування, фільтраційні табори і руйнування.

Также:   Стали відомі особи пілотів, які запускали ракети по Кременчуку (фото)

"Стає важко повністю зрозуміти масштаб різанини, яку здійснює Російська Федерація. І після 100 довгих днів досі немає краю тим жахам, які Росія навмисно чинить проти цивільного населення України. Росія — брудна зсередини, брудний кожний її солдат", — пише.

"Ми виграли першу фазу цієї війни, Путін — в поразці! Бліцкриг не вдався. Ми тримаємо сьогодні фронт, практично на лінії 3300 кілометрів. Це, можливо, найбільша лінія фронту з часів Другої світової війни в Європі", — зазначив Ющенко.

Україна переможе і стане членом НАТО, написав третій президент.

"Перемога призведе до того, що Україна стане членом НАТО, Україна стане членом європейської сім'ї", — заявив.

"Але сьогодні нам потрібна повна перемога. Ми повинні очистити від російських орко-бомжів святу українську землю! І не тільки станом на 24 лютого 2022 року!" — пише Ющенко.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень