Президент Чехії запропонував відкрити європейський ринок для України

Президент Чехії Мілош Земан заявив, що Європа має продовжувати діяти у відкритті європейського ринку для України.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Земан зазначив, що економічні санкції є дієвим інструментом, який впливає на російську економіку. Крім того, він назвав санкції проти Росії, запроваджені через її агресію проти України, «рішучими та безпрецедентними».

«Проти РФ запровадили більш ніж 6 тисяч найрізноманітніших санкцій, і ступінь єдності вражає. Однак потрібно усвідомити, що санкції реалізували (і російську агресію в Україні чітко засудили) країни, які хоча й представляють 70 відсотків світового ВВП, але тільки 30 відсотків світової популяції. До того ж, після початкового шоку вдалось відносно стабілізувати рубль, і країна має від початку завдяки продажу газу і нафти, який триває, безперервні фінансові резерви на продовження війни», – зазначив він.

При цьому, на думку президента Чехії, Захід не повинен обмежуватись лише обмеженнями щодо Росії.

«Ми мали б поруч з економічними і фінансовими заходами й надалі продовжувати діяти у відкритті європейського ринку Україні, само собою – і vice-versa (з латинської – навпаки – ред.). Оскільки усвідомлюю, в який тяжкий і трагічний час ми нині живемо. Гадаю, що усунення бар’єрів і лібералізація в торговельній ділянці можуть бути, з довготривалого погляду, вигідними для обох сторін – України і Європи», – сказав Земан.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Росія завдала по Одеській області нового ракетного удару
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень