На повне захоплення Луганщини росіянам може знадобитись ще два тижні – британська розвідка

Армія російського агресора, ймовірно, повністю захопить Луганську область упродовж двох тижнів. Проте на інших напрямках окупанти перейшли в оборону. 

Про це йдеться у звіті розвідки Великої Британії.

Там зазначили, що сьогодні – 100 днів із моменту повномасштабного вторгнення рф. За цей час росія не змогла досягти цілей із захоплення Києва, після чого зосередила сили на Донбасі.

Зараз на сході України російська армія досягає тактичного успіху, зберігає імпульс і, схоже, має ініціативу, кажуть розвідники.

"Росія контролює понад 90% Луганської області та, ймовірно, встановить повний контроль у найближчі два тижні. Росія досягла цих недавніх тактичних успіхів за рахунок значних витрат ресурсів та за рахунок концентрації сил та вогню на одній частині загальної кампанії", – кажуть британці.

При цьому розвідники зазначили, що рф не змогла створити маневр чи рух на інших ділянках фронту чи напрямках – скрізь перейшла до оборони.

"У порівнянні з первісним планом росії жодної зі стратегічних цілей не було досягнуто. Щоб рф досягла хоч якогось успіху, знадобляться постійні величезні інвестиції в живу силу та обладнання, і, ймовірно, на це знадобиться значний час", – підсумували розвідники.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Українські морпіхи знищують окупантів із САУ

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень