Енергоатом спростував інформацію про можливе відключення ЗАЕС

У НАЕК «Енергоатом» назвали всі чутки про можливі сценарії відключення Запорізької АЕС від енергосистеми України безпідставними.

Про це повідомляє пресслужба НАЕК «Енергоатом» у Телеграмі.

«Сьогодні в інформаційному просторі з’явились повідомлення про можливі сценарії відключення Запорізької АЕС. У зв’язку з цим Енергоатом офіційно заявляє, що на сьогодні існує лише один сценарій – це стабільна та надійна робота ЗАЕС в енергосистемі України. Її відключення неможливе ні з технічної, ні з безпекової, ні з економічної, ні з політичної точок зору», — йдеться в повідомленні.

В компанії наголошують, що всі працівники атомної станції продовжують сумлінно виконувати свої професійні обов’язки під шаленим тиском окупантів, забезпечуючи безпечну експлуатацію атомних енергоблоків станції.

«Тож хочемо офіційно заявити, що Запорізька АЕС працювала, працює і буде стабільно працювати в енергосистемі України. У нас є всі підстави впевнено про це заявляти», — підкреслили в компанії і закликали всіх експертів та ЗМІ припинити спекуляції та різні гіпотези щодо подальшої роботи ЗАЕС.

А за об‘єктивною та фаховою інформацією із зазначених питань порадили звертатися безпосередньо до їхніх фахівців.

Также:   Стали відомі деталі ракетного удару по Рівненській області

Відповідне звернення НАЕК «Енергоатом» зробила після публікації в низці українських ЗМІ інформації про те, що в Україні нібито розглядається сценарій, за яким у випадку найменшої загрози втрати контролю за окупованою російськими військами ЗАЕС вона буде відключена.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень