У Херсонській області окупанти відключили українських операторів зв’язку та інтернету

Російські загарбники відключили українських операторів зв'язку та інтернету у Херсонській області.

Про це Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України повідомляє в Телеграмі.

"Відучора українські оператори мобільного зв’язку, інтернет-послуг та телефонії почали фіксувати спочатку перебої, а потім і повне відключення зв’язку в Херсонській області. Відповідно до отриманої від компаній інформації відбулося втручання представників окупаційного режиму в роботу обладнання – відключення живлення обладнання, від’єднання кабелів тощо", — йдеться у повідомленні.

Внаслідок дій загарбників жителі регіону залишилися без українського мобільного зв’язку та доступу до інтернету, а також без можливості здійснити національні та міжнародні дзвінки, використовуючи стаціонарні телефони.

У Держспецзв'язку зауважили, що найближчим часом відновити зв’язок на Херсонщині, швидше за все, не вдасться, оскільки відповідне обладнання перебуває під повним контролем окупаційного режиму та російських військових. При цьому з’явилися повідомлення про трансляцію через гучномовці російської пропаганди.

"Такі дії окупантів з російської федерації можуть бути пов’язані з безпорадністю російської армії, яка зазнає втрат і не може стримати контратакувальних дій українських військових. Вони бояться, що повідомлення про успіхи української армії посилять спротив та активізує роботу партизанів на Херсонщині", — вважають у Держспецзв'язку.

Держслужба не виключає в подальшому спроб підключення українських користувачів до російських інтернет-мереж та мобільних операторів, які повністю контролюються ворожими спецслужбами. Підкреслюється, що такі дії будуть грубим порушенням міжнародного законодавства та черговим підтвердженням того, що росія діє як держава-терорист, використовуючи технології для окупації територій.

"Це ще одне підтвердження того, що потрібно посилити обмеження доступу росії до будь-яких технологій. У такому разі Україна звертатиметься до міжнародних організацій, щоб припинити незаконні дії окупантів", — наголосили у Держспецзв'язку.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Понад 100 тіл загиблих знайдено під завалами у Маріуполі

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень