Присутні втратили дар мови, невже це правда? Прямо на похороні Кравчука прозвучала шокуюча промова Кучми…

Прощання розпочалося сьогодні 17 травня об 11:00. Труну з тілом першого президента України привезли у присутності почесного караулу.

Пізніше вшанувати пам’ять Леоніда Кравчука приходили міністр оборони Олексій Резніков, чинний президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська.

Також попрощатися з першим президентом України прибули другий, третій та п’ятий президенти: Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Петро Порошенко.

На церемонії другий президент України Леонід Кучма висловився в пам’ять про Кравчука:

“Ви самі бачите скільки людей прийшло сказати добре слово. Роль Леоніда Макаровича переоцінити неможливо. Ми з ним багато років працювали і завжди у нас були добрі стосунки. Світла пам’ять йому.

Я майже рік стежив за його здоров’ям. Він має величезну силу волі, він хотів жити і працювати.”, – поділився коментарем Кучма.

На вході до “Українського дому” розмістили плакати із цитатами Леоніда Кравчука. Також повісили плакат із фотографією, де зафіксовано момент присяги першого президента.

Также:   Оріхів Запорізької області зазнав обстрілів окупантів (ФОТО)

Після церемонії прощання відбудеться похорон на Байковому цвинтарі. Першого президента буде поховано поряд з могилами мера Києва Олександра Омельченка, який нещодавно помер, і ексдепутата Юхима Звягільського.

Нагадаємо, перший президент незалежної України помер 10 травня у віці 88 років. Причиною смерті стала тривала хвороба Леоніда Кравчука.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень