Польща та країни Балтії наполягають на збільшенні контингенту НАТО на своїй території

Польща, Литва, Естонія та Латвія вимагають значного розширення військової присутності НАТО на своїй території.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Washington Post.

Як зазначається, серед членів НАТО виникають розбіжності щодо того, як збільшити військове розгортання у Східній Європі після вторгнення Росії до України. Дискусії відбуваються на тлі суперечок щодо нерішучості Кремля на полі бою та можливостях Москви загрожувати території Альянсу.

Дебати наголошують на різних оцінках уроків майже тримісячної війни в Україні. Країни Балтії та Польща вимагають значного розширення військової присутності на своїй території та нових можливостей, таких як протиповітряна оборона, які могли б значно ускладнити вторгнення Росії.

Інші політики, у тому числі з Франції та Італії, висловлюють скептицизм щодо того, що безладні російські сили вторгнення найближчим часом будуть загрожувати території НАТО. Початкове рішення має бути прийняте до кінця червня, коли лідери країн НАТО зустрінуться на саміті у Мадриді.

Также:   Українські захисники показали уламки ракет, збитих на Одещині (фото)

Туреччина виступила проти вступу Фінляндії та Швеції до НАТО внаслідок їхньої підтримки Робочої партії Курдистану – її Анкара вважає терористичною організацією.

У свою чергу генсек НАТО Столтенберг заявив про можливість швидко знайти компроміс із Туреччиною щодо вступу Фінляндії та Швеції до Альянсу та зазначив, що Анкара не має наміру блокувати процес.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень