Жінка раненого бійця з «Азoвcтaлi» розказала, що попросив її зробити чоловік: «Лише з його повідомлення можна поянти, що там насправді робиться»

Наразі на “Азовсталі”, за словами дружини захисника, багато поранених, які помирають від сепсису, від гангрен. У них закінчується питна вода.

У Маріуполі українські захисники полку “Aз0в” та 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ продовжують героїчно тримати оборону на заводі “Азовсталь”.

Серед них і Арсеній Федосюк – боєць полку захисників Маріуполя, – воює на Сході України з початку війни, з 2014 року.

Як розказала його дружина Юлія Федосюк 24 каналу, військовий отримав поранення – уламок від снаряда пробив йому ногу. Далі – пряма мова Юлії Федосюк.

За словами жінки, її чоловік пішов на війну відразу після закінчення Києво-Могилянської академії У 2014 році. Сам він історик, був активним учасником Майдану. Одразу після якого і поїхав на війну з російськими загарбниками.

“На “Азовсталі” перебуває два тижні. Тому що до цього було дві групи бійців – одна на “Азовсталі”, інша – тримала правий берег. Мій чоловік Арсеній був у групі, яка була на правому березі. Потім росіян ставало більше, їхньої техніки також більшало – через що їх взяли у подвійне кільце. Тобто, крім кільця навколо Маріуполя, було ще кільце навколо групи мого чоловіка на правому березі. Був момент, коли вони (російські війська – УНІАН) вже підійшли дуже близько, вже могли зачистити наших бійців. Ми попрощались, ситуація була максимально драматичною. Але якимось дивом їм (українським захисникам – УНІАН) вдалось прорвати це кільце, щоб з’єднатись з основною частиною полку на “Азовсталі””, – розказала Юлія.

Также:   На Східному напрямку ЗСУ знищили до 178 загарбників, склад боєприпасів та 27 одиниць бронетехніки

Маріупольські воїни прорвали кільце окупантів під обстрілами, артилерією, танками, змогли переплисти річку між правим та лівим берегом та дістатися на “Азовсталь”.

“Я думаю, що це одна з найфантастичніших операцій цієї війни. Тому що це мужність найвищого ґатунку, на мій погляд, – говорить дружина українського захисника.

Арсеній Федосюк ділиться з дружиною у рідких розмовах по телефону тим, що їх постійно обстрілюють, скидають бомби. Наразі на “Азовсталі”, за словами захисника, багато поранених, які помирають від сепсису, від гангрен. У них закінчується питна вода.

“Якось чоловік відправив мені повідомлення, щоб я знайшла інформацію про те, як жити без води. Що там відбувається, можна зрозуміти тільки з цього повідомлення: “Загугли скільки можна прожити без води. Скопіюй якусь статтю з цього приводу і кинь. Тільки текстом, а не скріном. Картинки не вантажить””, – процитувала Юлія повідомлення чоловіка.

За словами жінки, захисники Маріуполя не здадуться в полон, тому що окупанти просто їх уб’ють.

“Місяць тому вони взяли у Маріуполі одного бійця в полон – катували його, знімали з ним ролики, потім вбили і відправили його матері фотографію, де він убитий. Тому полон для військових полку захисників Маріуполя неможливий. Єдине, що можливо, – це гуманітарний коридор і екстракція в третю країну, щоб вони там перебували до завершення цієї війни. Ми добиваємось цього, ми просимо депутатів, просимо політиків всіх країн натиснути на Путіна, щоб він їх відпустив”, – закликала Юлія Федосюк.

Жінка раненого бійця з "Азoвcтaлi" розказала, що попросив її зробити чоловік: "Лише з його повідомлення можна поянти, що там насправді робиться"

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень