Спрацювали на відмінно! ЗСУ влупили по складу «грaдів» в тuлу aрмії PФ – дeтонaцiєю рaкeт лiквiдовaно 70 oкyпaнтiв, знuщeнo кoмaндний пункт

Удар по накопиченню окупантів був зосереджений у глибокому тилу російських військових: попадання снаряда ЗСУ довелося на ящики ракет РСЗВ. Підрозділи ЗСУ завдали превентивного удару по скупченню російської армії за допомогою розвідувально-ударного комплексу PUNISHER (“Каратель”), підірвавши при цьому боєкомплект окупантів.

Внаслідок детонації ящика з ракетами РСЗВ загинуло щонайменше 70 російських військових. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі  Facebook повідомив Максим Музика, гендиректор компанії-розробника UA Dynamics, команда якого займається виготовленням комплексу PUNISHER.

Відео потужного вибуху та наслідків детонації публікує Телеграм-канал  “Україна 365”. Удар по накопиченню окупантів був зосереджений у глибокому тилу російських військових. На відео зафіксовано попадання снаряда ЗСУ до ящиків ракет РСЗВ, якими російські окупанти обстрілювали населені пункти та позиції української армії.

Также:   Радійте українці, бо це бомбезна новина! З передової передали, що зa peзультaтaми нacтупу нaшиx вiйcьк звiльнeно цe один нaceлeний пункт

Як бачите, знищувати ворога можна дешево і сердито з мінімальним ризиком для цивільного населення навіть у глибокому ворожому тилу (до 45 км). Пряме попадання авіабомбою. Детонація. Мінус склад. Мінус командний пункт. Мінус півтора десятки одиниць техніки. Мінус сімдесят росіян.

Спрацювали на відмінно! ЗСУ влупили по складу "грaдів" в тuлу aрмії PФ – дeтонaцiєю рaкeт лiквiдовaно 70 oкyпaнтiв, знuщeнo кoмaндний пункт

Мінус комендатура окупантів” , – зазначає автор. Гендиректор UA Dynamics висловив подяку командуванню ЗСУ та СЗГ за довіру та плідну співпрацю, що дозволили розробити та впровадити комплекс PUNISHER на передовий. Раніше український ударно-розвідувальний БК Punisher (“Каратель”) пройшов випробування та був схвалений до застосування підрозділами СЗГ ЗСУ.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень