Кислиця закликав Радбез ООН допомогти вивезти поранених з «Азовсталі»

Постійний представник України при Організації Об'єднаних Націй Сергій Кислиця заявив, що міжнародні організації мають робити все можливе, увімкнути всі ресурси, щоб евакуювати та врятувати від смерті військових, що залишилися у підвалах металургійного підприємства "Азовсталь". Добровольці знеможені, зазнають спраги та голоду, зазнають втрат і не мають доступу до елементарної медичної допомоги.

Про це дипломат написав у себе у Facebook. Українських захисників потрібно доставити у безпечні місця, де буде гарантовано їхнє право на життя

"Наша країна стривожена подальшим закріпленням репресивної російської практики використання фільтраційних таборів для українців, що біжать із небезпечних районів. Враховуючи нелюдські умови та жорстоке поводження, слово "фільтрація" можна розглядати лише як евфемізм для "концентрації", – зауважив Кислиця на черговому засіданні Радбезу ООН.

Также:   У Буpятiї мoлoду вaгiтну вчитeльку aнглiйcькoї мoви oштpaфувaли нa 40 тиcяч pублiв зa тe, щo вoнa poзпoвiлa учням пpo жaxи вiйни

Посол додав, що Росія щодня продовжує свій ракетний терор, завдаючи ударів переважно по цивільній інфраструктурі. З 24 лютого Росія випустила понад 2100 ракет по українських містах та селах.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень