Чиновниця з Маріуполя уникла покарання за організацію фейкового «референдуму», а зараз співпрацює з окупантами

Видання Патріот Донбасу продовжує відстежувати інформацію щодо колаборантської діяльності різних чиновників, держслужбовців, політиків, правоохоронців та суддів.

Як повідомляє  радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, на співпрацю з окупантами пішла в.о. директора медичного коледжу Олена Узун.

Чиновниця з Маріуполя уникла покарання за організацію фейкового «референдуму», а зараз співпрацює з окупантами

Петро Андрющенко зазначає, що вона:

«Самостійно перейшла на бік окупантів. Зараз займається організацією “перезапуску” медичного коледжу в Маріуполі під російськими брендами. Обдзвонює батьків та учнів, пропонує відмовитись від продовження навчання в Україні та отримати російській диплом».

У 2014 році Узун разом з керівником департаменту освіти сприяла організації та проведенню так званого «референдуму». Свої дії чиновниця пояснювала тим, що нібито робила це під примусом.

Більшість посадових осіб різних рівнів, міські голови міст та селищ, депутати на Донеччині та Луганщині, коли їм пред’являли претензії щодо псевдореферендуму завжди казали, що вони це робили «під дулами автоматів».

Также:   Росіяни завдають авіаційні удари по Луганщині: за добу 10 загиблих і 3 поранених - ОВА

Якщо справи доходили до суду, то адвокати  обвинувачених у посяганні на територіальну цілісність України, доводили, що їх підзахисні все це робили під примусом, а не добровільно. За весь час, починаючи з 2014 року, немає жодного вироку для місцевих топпосадовців на Донбасі   по обвинуваченню у посяганні на територіальну цілісність України. Хоча справи у судах розглядалися. Класичний приклад – справа Нелі Штепи. Справа розглядається у судах понад вісім років.                              

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень