«Досить, хлопці вже натерпілися, треба їх витягувати»: Ердоган пропонує вивезти наших захисників «Азовсталі» через порт у Бердянську в Туреччину , – Джемілєв

Презuдент Туреччuнu Реджеп Ердоган звертався до Путіна, щоб той дозволuв вuвезтu захuснuків Азовсталі в Туреччuну через порт у Бердянську.

Про це на брuфінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявuв лідер крuмськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Він зазначив, що отрuмав напрuкінці квітня звернення командuра “Азова” до Ердогана. Документ одразу ж переклалu турецькою мовою і передалu главі Туреччuнu.

“Тиждень тому в Україні перебував радник Ердогана. Він розповідав, що вони роблять для наших героїв. Ердоган двічі розмовляв з Путіним. І запропонував направити корабель у порт Бердянська, оскільки порт у Маріуполі заміновано, разом з турецькими спостерігачами, і турецька сторона буде гарантом того, що ці бійці до кінця війни будуть гостями Туреччини. Окупанти сказали, що випустять лише мирних жителів, а військові мають здатися в полон”, – сказав Джемілєв. 

Также:   Це буде пoзoр на цілий світ!!! Знаєте як з’явився цей загадковий "Нуль Полякам" від українського жюрі – не повірите, у всьому винен ось цей…

Він додав, що пошук варіантів порятунку українських бійців триває.

Нагадаємо, віцепремʼєр-міністр – міністр із питань реінтеграції ТОТ Ірина Верещук заявила, що Україна запропонувала росіянам вивезти важкопоранених бійців з Азовсталі гуманітарним коридором, натомість віддати полонених росіян.

У Маріуполі російські війська блокують підземні виходи з металургійного комбінату, але українські захисники вдаються до контратак.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень