У МВС заявили, що відмовлятися від комендантської години ще зарано

Очільник МВС Денис Монастирський вважає, що навіть на тих територіях, де не ведуться бойові дії, ще зарано відмовлятися від комендантської години.

Про це він сказав у ефірі українських телеканалів.

«Я думаю, час показує, що комендантська година виправдала себе. Вона дала і дає можливість уникнути проникнення диверсійних груп на території у тому числі центральних і західних областей України. Тому моє особисте бачення, що нам ще доведеться певний час жити з комендантською годиною», — розповів Монастирський.

Він наголосив, що Україна успішно пройшла 8-9 травня. У МВС розуміли, що у ці дні могли бути і провокації, і напади ДРГ, тож усі правоохоронці працювали в надзвичайно посиленому режимі.

«Ми, звичайно, бачили і рекомендували необхідність запровадження комендантської години на більшості територій України. Деякі регіони самостійно встановили збільшену комендантську годину. Мова йде про ті області, які ближчі до зони проведення бойових дій. І саме у такі часи напруження ми вважаємо це (комендантську годину – ред.) обґрунтованим. Тому я думаю, що ще зарано говорити про повне скасування комендантської години на певних територіях, де не ведуться бойові дії, бо є ще досить велика небезпека», — зазначив глава МВС.

Окремо він заявив, що повертається питання безпеки на дорогах, та закликав усіх українців дотримуватися ПДР.

Также:   На захисників «Азовсталі» ворог скинув фосфорні бомби

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень