Президент назвав кількість ракет, яку війська РФ випустили по Україні

За час повномасштабної війни російські окупанти випустили по Україні 2154 ракети, зокрема 25 по Одесі в період 8-9 травня.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив у своєму зверненні до парламенту Мальти.

«Тільки вдумайтеся в цю страшну цифру: 2 тисячі 154 російські ракети вдарили по наших містах і громадах за час у трохи більше як два місяці. Зафіксовано 2 тисячі 770 появ ворожих літаків у нашому небі. Російські бомбардування України не припиняються жодного дня й жодної ночі. Загалом за два дні, 8 і 9 травня, коли європейці вшановували пам'ять жертв Другої світової війни та святкували День Європи, лише по Одесі й Одеській області російська армія запустила 25 ракет. Усі 25 – по цивільних обʼєктах», — наголосив він.

Зеленський також зауважив, що внаслідок обстрілу Одеси президент Європейської ради Шарль Мішель, який був з візитом у місті й зустрічався з Премʼєр-міністром України Денисом Шмигалем, був змушений спуститись у бомбосховище.

Также:   Кива цього просто не переживе – Щойно стало відомо, що в одіозного екснардепа ОПЗЖ конфісковано 1,2 мільйона від його "жомової ями" на користь України

Президент також наголосив на тому, що росія свідомо скидає бомби на цивільні об'єкти, розуміючи, що там немає військових.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень