ДПСУ спростувала фейк пропагандистів РФ щодо введення польських військ в Україну

Пропагандисти Кремля поширили інформацію про те, що Польща нібито ввела свої війська до України. У ДПСУ спростували черговий фейк.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Росія продовжує максимально спекулювати темою захоплення території України Польщею. Цього разу російські пропагандисти вигадали історію про введення в Україну польсько-литовського контингенту", — розповідають у прикордонній службі.

Доказом цієї інформації "про вторгнення польських військ" став лист, написаний нібито від представників ЗСУ вищому керівництву прикордонної служби.

"У листі пропагандисти припустилися низки як граматичних помилок, так і тих, що стосуються українського кордону. Не виключено, що текст змісту листа українською мовою перекладали за допомогою онлайн-перекладача”, — додали в ДПСУ.

Также:   Пyтiнa привселюдно опустили нижче плінтуса – "Ви ж бoмбuте жінок і дітей в Україні" – реакція глави Кремля шoкyвaлa громадськість

Прикордонники наголошують, що такого листа вони не отримували. До того ж, в Україні таке листування здійснюється лише через електронний документообіг.

 

 

 

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень