ЗСУ ліквідували до 10 генералів армії РФ, — глава Управління оборонної розвідки США

В Україні було ліквідовано від восьми до десяти російських генералів під час війни.

Про це повідомив у Комітеті Сенату з питань збройних сил генерал-лейтенант Скотт Берр’єр, голова Управління оборонної розвідки США, передає CNN.

Американські чиновники уважно стежили за зростанням кількості загиблих генералів у російських військових — надзвичайно високий показник для сучасних військових, який значно перевищує кількість американських генералів, втрачених протягом 20 років конфлікту в Афганістані.

Деякі американські чиновники пояснюють цю нетипово високу цифру частково розвідувальною підтримкою, наданою Сполученими Штатами, в той час як інші вважають, що це пов’язано з тим, що російські генерали змушені діяти набагато глибоко в зоні конфлікту, ніж зазвичай можна було б очікувати, щоб мотивувати їхні війська.

"Чи той факт, що Росія втрачає всіх цих генералів, говорить вам про те, що цим генералам доводиться йти вперед, щоб забезпечити виконання своїх наказів?" — запитав сенатор від Республіканської партії Арканзасу Том Коттон.

"Так", – сказав глава генерал-лейтенант Скотт Берр’єр.

Загалом, Берр’єр сказав, що Україна краще готова до участі в конфлікті мотивованих солдатів, навіть якщо її війська набагато менші, ніж російські сили.

"Я думаю, що українці мають рацію з точки зору витривалості та того, як вони стикаються із захистом своєї нації", – сказав Берр’єр. "Я не впевнений, що російські солдати з далеких російських військових округів справді це розуміють".

Читайте наш Телеграм:

Также:   Народ, а хочете зараз "прозріти"!? Пам’ятаєте затримання Шуфрича на блокпості, так от, щойно стало відомо, що він поспіхом пoкинув тepитopiю Укpaїни,

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень