Росія стягує сили в Білгородську область

Щоб утримати зайняті позиції на околицях Харкова, Росія стягує до сусідньої Білгородської області додаткові батальйонно-тактичні групи.

Як йдеться в повідомленні Інституту вивчення війни (ISW), 9 травня чиновник Пентагону заявив, що російська армія не припиняє зусиль по оточенню Харкова з півночі та Сходу у формі "підкови", незважаючи на те, що у північній частині діють лише три батальйонні тактичні групи. .

Додатково окупанти накопичили 19 БТГр у Білгородській області. Ймовірно, ними можуть посилити харківський напрямок, щоб завадити українській армії якнайшвидше вийти на кордон із РФ.

Представник Пентагону додав, що за останній тиждень українські сили відтіснили ворога майже на 48 кілометрів на схід. Ймовірно, йдеться про звільнення від загарбників селища Старий Салтів Вовчанського району.

Также:   ЗСУ зможуть стримати білоруські війська на кордоні – британська розвідка

В ISW зазначають, що окупанти не здійснювали наступ на південний схід або південний захід від Ізюма 9 травня, однак намагаються зосередити сили, необхідні для відновлення наступальних операцій найближчими днями.

Водночас РФ зіштовхнулася з серйозною проблемою "компенсування" бойових втрат, які Кремль продовжує приховувати.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень