Ідентифіковано ще одного росіянина, що чинив звірства на Київщині при окупації

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова розповіла про оголошення підозри ще одному російському окупанту, який брав участь у вчиненні воєнних злочинів на території Київської області.

Джерело: Венедіктова у Facebook

Пряма мова: "Це Антон Струєв — командир мотострілецької роти 15-ої "миротворчої" бригади 2-ої гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу збройних сил РФ. Йому повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням".

Деталі: Прокурори спільно із СБУ та НАБУ встановили, що командир роти разом із співслужбовцями у березні в окупованому селі Мокрець Броварського району Київщини взяли у полон двох беззбройних мирних мешканців.

Венедіктова розповіла, що окупант незаконно допитував бранців, щоб вивідати дані про патріотів, військовослужбовців ЗСУ та бійців тероборони. Вдягнувши тактичні рукавиці з пластиковими вставками, командир "вибивав" інформацію ударами по обличчях та головах потерпілих. А після наказав їм роздягнутись та запроторив у підвал. 

Также:   Українська ППО мінусує 11 повітряних цілей окупантів, авіація - ворожу переправу

Міноборони РФ та їхній пропагандистський канал "Звезда" оспівували "подвиги" цього офіцера та ставили його "героїзм" за взірець. Традиційно вже, російське військово-політичне керівництво хвалить своїх армійців, які відзначились у воєнних злочинах, тим самим визнаючи, що ті сумлінно виконували накази воювати проти цивільних, додає Венедіктова.

 

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень