Частина окупантів відрізана від своїх головних сил на Луганщині

Російські окупанти, як мінімум два рази намагалися форсувати річку Сіверський Донець біля селища Білогорівка, яке знаходиться на межі адмінкордонів Луганської та Донецької областей.

Росіяни вибрали це місце для форсування річки, тому, що там є просіка у лісі по лівому берегу по якій може рухатися важка техніка, а також є відкритий простір на правому березі та дороги, які ведуть у сторону Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська.

Частина окупантів відрізана від своїх головних сил на Луганщині

Частина окупантів відрізана від своїх головних сил на Луганщині

Було вже дві спроби окупантів перетнути Донець через переправи. Перша та друга спроби закінчилися тим, що була знищена техніка, та була зруйнована переправа.

Але частина окупаційних підрозділів перебралася на правий берег. А після того, як була знищена переправа, приблизно рота окупантів опинилася відрізаною від своїх сил, які знаходяться на лівому березі Сіверського Донця.                              

Также:   Русские солдаты массово саботируют приказы начальства

Ось як коментує ситуацію, яка склалася, Сергій Гайдай, голова Луганської ОДА: 

«У Білогорівці продовжується зачистка території від орків, які переправилися річкою: самі понтони та вся їхня техніка вже знищені. На нашому березі опинилися близько 80 рашистів, полювання триває, залишилося трохи».

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень