Путін отримав удар прямо на 9 Травня – Кремль втратив у війні в Україні 39 підполковників

Напередодні 9 травня стало відомо про знищення у боях під ХаркоВОМ підполковника армії РФ Фезула Бічiкаева . Напередодні сакральної для Володимира Путіна дати з’явилися повідомлення про ліквідацію в Україні 39 – го за рахунком офіцера старшого складу армії РФ Фезула Бічікаева . 36 – річний росіянин провалив секретну розвідувальну місію і повернувся на батьківщину як ” вантаж 200 ” , повідомляє The Daily Mail .

За версією російської пропаганди , Бічикаєв отримав поранення в артерію , але все – таки наказав продовжувати бій , а сам прикривав загарбників . У результаті окупанти нібито знищили диверсійну групу ЗСУ та навіть виконали бойове завдання . За даними Daily Mail , Бiiкаєва знищили 2 травня , а поховали батька трьох дітей 8 травня .

Также:   Бomбезнa нoвuнa: майже ніхто і не помітив, що кoнтpнacтyn, який зараз ведуть 3СУ тa пepeхiд pociян дo oбopoнu, цe ніщо інше як… Жданов

Путін отримав удар прямо на 9 Травня – Кремль втратив у війні в Україні 39 підполковників

За час повномасштабної війни в Україні вже загинули 9 російських генералів та 39 офіцерів старшого складу . При цьому Росія продовжує приховувати реальні дані щодо втрат . Особливо засекречено цифри напередодні 9 травня , коли Путін міг би повідомити росіян про серйозні втрати офіцерського та рядового складу армії .

За даними розвідки Британії , рішення Путіна кинути на поле бою генералів лише посилило ситуацію і призвело до непропорційно високих втрат серед найвищого офіцерського складу .

Крім цього , російські генерали перекладають провину на провал війни в Україні один на одного , намагаючись позбавитися можливих чисток .

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень