Міністр оборони Британії: «Путін та його генерали мають закінчити як нацисти»

Російського президента і командування чекає така ж доля, як і нацистів, які зазнали поразки і постали перед Нюрнберзьким трибуналом.

Таку заяву зробив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.

Як повідомляє УНІАН, Бен Воллес вважає, що російське командування, як і президент Росії Володимир Путін, несе відповідальність за воєнні злочини під час масштабного вторгнення в Україну, які можуть бути зіставлені з діями нацистського режиму в роки Другої світової війни.

Уоллес підкреслив, що на російського президента і командування чекає така ж доля, як і тих, хто зазнав поразки і постав перед Нюрнберзьким трибуналом.

«Здійснивши вторгнення в Україну, Путін, його оточення та генерали копіюють фашизм, тиранію більш ніж 70-річної давності, повторюючи помилки тоталітарних режимів минулого століття. Їхня доля зрештою виявиться такою ж», – заявив британський міністр.

За словами Воллеса, Путін «украв» історію боротьби російського народу з нацизмом для своїх політичних цілей. Усі професійні військові мають бути обурені поведінкою російської армії, наголосив міністр.

У виданні зазначили, що багато лідерів країн Заходу у своїх виступах, присвячених перемозі над нацизмом, цього року згадують війну в Україні, проводячи прямі та непрямі паралелі між діями гітлерівської Німеччини у Другій світовій війні та Росії зараз.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Захисники Одеси знищили 2 морські міни
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень