Сказати, що це крута новина – не сказати нічого, мало хто знає, що підбитий «Адмірал Макаров» мав з дня на день замінити крейсер «Москва», – Селезньов

Фрегат “Адмірал Макаров”, котрий, як повідомляють ЗМІ, було підбито поблизу острова Зміїний 6 травня, є одним із найсучасніших кораблів на озброєнні Чорноморського флоту країни-агресорки Росії. Він мав виконувати функцію флагмана ЧФ РФ після знищення крейсера “Москва”.

Корабель несе на борту вісім ракет класу “Калібр”. Про це в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL розповів військовий експерт Владислав Селезньов.

“Після того як українські ракетники знищили ракетний гвардійський крейсер “Москва”, на роль флагманського корабля було призначено “Адмірала Макарова”, – повідомив експерт.

За словами Селезньова, “Адмірал Макаров” було поставлено на озброєння 2014 року. Фактично він є одним із найновіших кораблів окупанта. На його борту знаходяться ракети “Калібр” – “високоточна зброя, яку РФ зараз активно застосовує під час ведення вогню по об’єктах цивільної та військової інфраструктури нашої країни”.

Также:   Такої nанікu в Креmлі давно не було – наші ЗСУ лiквiдувaлu плeміннuкa зaступнuкa міністрa оборонu РФ

“Я не знаю, яким є ступінь пошкоджень, але щиро сподіваюся, що наші хлопці відпрацювали настільки добре, що корабель якщо й не затоне, то принаймні отримає критичні пошкодження і в найближчій перспективі не братиме участі у бойових діях проти України”, – заявив експерт.

Водночас він зауважив, що українська армія гостро потребує винищувачів. Зокрема це дало б змогу знищити російські військові літаки, які прикривали територію над місцем, де перебував підбитий “Адмірал Макаров”.

“Була б у нас достатня кількість сучасних винищувачів, відпрацювала б наша авіація і знищила літаки окупантів. Наразі такої технічної можливості у нас немає”, – констатував Селезньов.

OBOZREVATEL

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 3 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень