СБУ затримала одеситів, які злили у мережу відео ворожих ракетних ударів (ВІДЕО)

Співробітники СБУ в Одесі затримали трьох місцевих мешканців, які виклали у мережу відео прильотів крилатих ракет під час повітряної атаки 7 травня.

Кадри з тими, хто повинився, опублікували на Telegram-каналі СБУ.

З кожним з них була проведена профілактична бесіда, попередження про те, що повторення подібного спричинить реальну кримінальну відповідальність і зроблено мотиваційний ролик для «друзів-блогерів».

У сюжеті «герої дня» закликають одеситів не робити таких помилок, адже за знімання пошкодженої ворожою зброєю інфраструктури загрожує тюремний термін до 15 років.

Зазначимо, що за кілька годин до того, як силовики провели виховну бесіду, речник Одеської ОВ Сергій Братчук попередив порушників. За його словами, подібні дії ведуть до серйозної загрози не лише блогерів, які мріють «хайпанути» на військовому контенті, а й іншим мешканцям населених пунктів, у яких ведеться заборонена зйомка.

«Хто виклав у соцмережу все, що можна, за ними проведено моніторинг та особи їх з’ясовано. Будь ласка, готуйтеся. До вас уже виїхали ті люди, які проведуть з вами розмову. Не хочете жити самі, не заважайте жити своїм близьким. Одеса, тримайся !», – позначив він.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Молодці, нарешті попався голубчик: СБУ спрацювали на відмінно – щойно на гарячому взяли рідного брата політика Олега Царьова

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень