В Україні з початку війни загинули 10 лікарів, понад 40 було поранено

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну загинуло 10 лікарів, знищено 40 лікарень, у 500 пошкоджених медзакладах немає можливості надавати медичну допомогу.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Україна — вільна демократична держава, яка бореться і захищає свою свободу. На жаль, ми захищаємо її, втрачаючи життя наших громадян, в тому числі і медичних працівників. З початку війни загинуло 10 моїх колег, більше 40 поранено. Зруйновано більше 40 лікарень, які вже не підлягають відновленню. Близько 500 лікарень пошкоджено, в них не можна надавати медичну допомогу. Все це порушує девіз ВООЗ: "Здоров'я для всіх"», — сказав Ляшко.

Він наголосив, що Україна наразі не може забезпечити надання меддопомоги на тимчасово захоплених територіях чи у зонах бойових дій.

"Там небезпечно для всіх українців через те, що рф порушує всі конвенції та міжнародне право, використовує заборонену зброю, яка призводить до руйнувань", — підкреслив Ляшко.

Читайте наш Телеграм:

Также:   աойно в HАТ0 прoзвучaлu слова, які пoвергнулu nутіна в աок – "вже невдовзі Україну цілком ймовірно змoжуть взятu в альянс поза існуючuмu правuламu"

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень