На війні з Росією загинув засновник «Українського Легіону» Святослав Стеценко

На війні з Росією загинув засновник військово-патріотичної організації «Український Легіон», відважний боєць і волонтер Святослав Стеценко.

Про це вранці 7 травня повідомив на своїй сторінці в Facebook адвокат Віталій Коломієць.

«Святослав Стеценко, честь! Людина честі, ідеаліст, воїн. Багаторічний двигун боротьби українців за право на збройний захист. Ми продовжимо і закінчимо нашу справу. Я знаю, ви вірили в безсмертність душі. Спостерігайте там і підказуйте…», — написав Коломієць.

В одному з останніх постів на своїй сторінці в Facebook Стеценко написав: «Я вірю, що душа вічна. Тому моя туга за загиблими побратимами світла. Ще потиснемо один одному руки», — написав він 29 квітня.

«Найщасливіші часи мого життя були не в дитинстві та не в молодості. Кращі часи мого життя зараз. У важку, криваву годину моєї нації та моєї країни. Зараз я знаю і відчуваю, що роблю найважливішу справу в моєму житті після народження дітей, і роблю добре. Маю ще сили, знання, досвід і наснагу, щоб після завершення власного військового шляху продовжити в цивільному житті розпочате на цій війні. І ще я дізнався, що вже не боюся ні смерті, ні чого-небудь іншого. Це найбільше здивування за все моє життя. Переможемо», — написав Стеценко 16 квітня.

Также:   Присутні втратили дар мови, невже це правда? Прямо на похороні Кравчука прозвучала шокуюча промова Кучми…

Святослав Стеценко служив у 59-ій окремій мотопіхотній бригаді ЗСУ ім. Якова Гандзюка. Вони тримали оборону Миколаєва. Сам Стеценко був полковником запасу з позивним «Пастир».

Як відгукуються про нього колеги, друзі, побратими – він був справжнім пастирем і вчителем для багатьох. Апологетом збройної самооборони українців. Під час Революції Гідності очолював «громадську варту» Дарницького району Києва.

У 2014 році став засновником ГО «Український Легіон», де був інструктором. У 2016 році опублікував своєрідний маніфест «Про ТрО».

Колишній експерт Українського інституту з прав людини, експредставник Уповноваженого ВР з прав людини. Був членом Української Республіканської партії.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень