Ізюмська міськрада спростувала фейки російської пропаганди про обстріли міста українським військом

Війська російського агресора обстрілюють захоплений Ізюм із реактивних систем залпового вогню "Ураган" забороненими касетними боєприпасами. Водночас російські пропагандисти поширюють брехливу інформацію, нібито удари по місту наносять ЗСУ, хоча відстань до наших позицій — більша за максимальну дальність стрільби цих установок.

Про це повідомляє керівник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максим Стрельник у Facebook.

Так, для розвінчання чергового фейку чиновник навів основні технічні характеристики РСЗВ "Ураган", а також звернув увагу на географію військових дій на Ізюмському напрямку.

"Тепер відкриваємо карту і дивимося найближчі населені пункти до Ізюма, звідки потенційно ЗСУ могли завдати удар з РСЗВ "Ураган" з максимальною дальністю стрільби 36 км. Також враховуємо, що даний вид зброї застосовуються з глибоко тилу, оскільки через свої великі габарити і невелику маневреність, є легкою ціллю для противника", — зазначає Стрельник.

Так, пряма відстань виходить:

  • Слов'янськ-Ізюм (не менше 50 км),
  • Барвінкове-Ізюм (не менше 45 км),
  • Святогірськ-Ізюм (не менше 40 км),
  • Петрівське-Ізюм (не менше 40 км).

"Тож, очевидним є, що ЗСУ просто технічно не могли обстріляти Ізюм касетними бомбами. Не говорячи вже про те, що реальної причини для нанесення таких ударів немає, про що, знову ж таки, заявляють самі російські пропагандисти. У зв'язку з цим, ми можемо стверджувати, що місто насправді обстрілюють самі росіяни", — вказує представник Ізюмської міськради.

Стрельник також висловив щирі співчуття родині загиблих жителів окупованого рашистами міста.

"Винні у цих воєнних злочинах обов’язково будуть покарані, в тому числі, російські пропагандисти, які розповсюджують відверту брехню про Ізюм і виправдовують військову агресію російських окупантів. Не довіряйте російській пропаганді. Ніколи!" — наголошує він.

Читайте наш Телеграм:

Также:   "Є peчi, які нe мoжyть чeкaти!" – l5 хв тому в США офіційно підтердили, що дo Укpaїнu швидкими темпами нaдхoдить найкраще в світі oзбpoєння з Амepики

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень