Знову свято – 15 хв тому на борту фрегату РФ «Буревестник» стався вибух, внаслідок чого судно спалахнуло і горить біля острова Зміїний

Ще один російський корабель вирушив за правильним курсом

Уводах Чорного моря, неподалік острова Зміїного, горить російський фрегат. Згідно з попередніми даними, на борту стався вибух, внаслідок чого судно спалахнуло.

Про це у п’ятницю, 6 травня, повідомило одеське видання “Думська”.

Так, згідно з наявною інформацією, в районі Чорного моря, де знаходився російський корабель, зараз літає авіація країни-агресора. Крім того, з тимчасового окупованого Криму, очевидно, для допомоги морякам, які постраждали внаслідок вибуху, вийшли кілька рятувальних судів.

Супутник зафіксував пожежу на кораблі поблизу острова Зміїний

Знову свято – 15 хв тому на борту фрегату РФ "Буревестник" стався вибух, внаслідок чого судно спалахнуло і горить біля острова Зміїний

Знову свято – 15 хв тому на борту фрегату РФ "Буревестник" стався вибух, внаслідок чого судно спалахнуло і горить біля острова Зміїний

Наразі справжньої інформації про причину вибуху на судні немає. Також невідомо, яка кількість росіян, які перебували на борту, в момент вибуху вціліли.

Также:   Укрзалізниця третій місяць зберігає сотні тіл росіян у рефрижераторах

Слід також зазначити, що інформація про вибух та пожежу на кораблі з’явилася у соцмережах ще ввечері 5 травня, проте лише сьогодні вона була підтверджена.

Крім того, слід зазначити, що до сьогоднішнього зведення Генерального штабу ЗС України про втрати окупантів можна з упевненістю додати ще один підбитий “російський військовий корабель”.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень