Зеленський попередив окупантів про наслідки вбивства людей на «Азовсталі»

Президент України Володимир Зеленський вкотре попередив, що можливе знищення РФ українських військових та цивільних на "Азовсталі" в Маріуполі унеможливить подальші переговори з країною-агресором.

Про це повідомив Зеленський під час відеозустрічі в Королівському інституті міжнародних справ Chatham House, передає сайт глави держави.

"Якщо вони вб’ють людей, яких зараз гуманітарно можна обміняти, якщо це військові, або відпустити, якщо це цивільні, або допомогти пораненим, незалежно від того, військові це чи цивільні, то з ними немає про що говорити й на дипломатичному рівні".

За його словами, сьогодні завдяки зусиллям України, Міжнародного комітету Червоного Хреста й Організації Об'єднаних Націй нарешті вдалося знайти формат для евакуації мирних людей із заблокованого заводу "Азовсталь".

Также:   Воїни ССО крім ворожої зброї "затрофеїли" шарф із символікою регіоналів (ФОТО)

Президент констатував, що Маріуполь зруйнований вщент.

На його думку, блокада міста російськими окупантами є навмисним кроком, проявом ненависті й тероризму.

За таку жорстокість несе відповідальність насамперед інформаційно-пропагандистська машина Російської Федерації, і з цією проблемою ще потрібно буде розбиратися.

"Вони змогли розвинути таку ненависть іще до початку повномасштабної війни. Вони цим займалися довгі роки, і зараз усе це виливається в такі катування", – сказав Зеленський.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень