Вперше в Україні було збито рідкісний російський винищувач : » МіГ – 31БМ » знищено разом з екіпажем – ЗМІ

У Мережі з’явилася інформація про знищення на території України рідкісної модифiкацiї російського винищувача ” МіГ – 31БМ ” . ЗСУ знищили на території України рідкісний російський винищувач модифікації “ МіГ – 31БМ ” зі складу 790 – го винищувального авіаційного полку .

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі facebook повідомив український журналіст Роман Цимбалюк із посиланням на власні військові джерела .

Російського винищувача було знищено разом з екіпажем у квітні під час виконання польотного завдання . Один з пілотів досі формально вважається як зниклий , другий достовірно загинув . Особу загиблого члена екіпажу вже встановлено ним є штурман винищувача , старший лейтенант Борисенко Клім Ігорович .

Также:   Kalush Orchestra відразу пілся перемоги виклав кліп на Stefania, знятий у руїнах Бучі і Ірпеня: "Не для слабкодухих"

Також встановлено , що місцем базування російського винищувача була військова частина за номером 45118 із населеного пункту Хотилове у Тверській області . За даними російських джерел , МіГ – 31БМ є дорогим і рідкісним екземпляром у російських ВПС , які раніше пройшли глибоку модернізацію .

Вперше в Україні було збито рідкісний російський винищувач : " МіГ – 31БМ " знищено разом з екіпажем – ЗМІ

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень