Тіла безперебійним потоком привозять кожен день, їх вже навіть не встигають відспівувати: в столиці Бурятії цілий спорткомплекс перетворився на зал ритуальних послуг

В столиці Бурятії Улан-Уде центральний міський спортивний комплекс перетворився на зал ритуальних послуг. У приміщенні, де проводжають в останній путь загиблих на війні в Україні бурятів, стоїть їдкий трупний запах, який вже не вивітрюється.

Морально-психологічний стан місцевого населення погіршився через постійні надходження трун і поховання бурятів, ліквідованих на війні в Україні.

Про це ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов.

“В столиці Бурятії центральний міський спортивний комплекс перетворився на зал ритуальних послуг. І вони вже не прибирають звідти вінки, бо ця церемонія стала постійною. До речі, регіональні ЗМІ про це вже пишуть. В регіонах люди вже починають ставити питання, що ж це за “спеціальна операція”, що труни і поховання не закінчуються, а перемоги немає”, – розповідає Жданов.

Также:   Народ, а хочете зараз "прозріти"!? Пам’ятаєте затримання Шуфрича на блокпості, так от, щойно стало відомо, що він поспіхом пoкинув тepитopiю Укpaїни,

Тіла безперебійним потоком привозять кожен день, їх вже навіть не встигають відспівувати: в столиці Бурятії цілий спорткомплекс перетворився на зал ритуальних послуг

За словами військового експерта, настрої в російському суспільстві починають потроху змінюватися, але лише на окраїнах, де проходять ці поховання.

“До речі регіональна газета Бурятії написала: стан тіл настільки поганий, що трупний запах не вивітрюється з цього приміщення, де вони проводжають в останній путь. Розумієте, який там морально-психологічний стан? І зараз Путін вийде і скаже: “Новая война – давайте повторим”, – зазначив Жданов.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень