На Херсонщині окупанти катують у підвалах майже 500 людей

На тимчасово захопленій території Херсонської області окупанти утримують у підвалах близько 500 осіб – це активісти, учасники АТО.

Про це на брифінгу заявила постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева.

«За нашою інформацією, близько 500 осіб знаходяться фактично «у підвалах», де відбуваються щодо таких осіб катування», — сказала Ташева.

За її словами, як у Херсоні, так і на адмінмежі з Кримом, наприклад, у селищі Новоолексіївка, у місті Генічеськ, окупаційні «адміністрації» або військові рф мають списки активістів, які, зокрема, брали участь у громадянській блокаді Криму у 2015 році, або тих, хто служив в АТО. До цих людей приходять додому, їх забирають, викрадають.

Также:   աойно в HАТ0 прoзвучaлu слова, які пoвергнулu nутіна в աок – "вже невдовзі Україну цілком ймовірно змoжуть взятu в альянс поза існуючuмu правuламu"

Це ті самі сценарії, які були у Криму в 2014 році: спочатку заходили військові рф, потім зачищалося інформаційне поле, поле активістів, журналістів, потім проводився так званий референдум, наголосила постійний представник Президента України в АРК.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень