ТЕРОБОРОНА: стало відомо кого відправлять на передок

 

Про що йде мова та що з цим робити?

По перше і найголовніше, територіальна оборона — це, такі ж самі військовослужбовці як і в інших родах військ. І вони мають такі ж права та обов’язки як і кожен військовий Збройних Сил України.

За задумом, підрозділи ТрО це — легка піхота, закріплена за своїми районами оборони (вони збігаються з адміністративними районами) та задіяна на охороні найбільш важливих об’єктів інфраструктури (мости, тунелі та інше).

Але є нюанс. Підрозділи можуть переміщувати і в інші зони тероборони. За рішенням президента їх можна залучати до виконання інших завдань. Третього травня цього року був підписаний законодавчий акт №6521 «Про внесення змін до Закону України «Про основи національного спротиву», який дозволяє територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення бойових дій».

Як це все працює?

Поки ЗСУ тримають на собі лінію фронту та небо над нами, хтось має захищати міста та стратегічні об’єкти від ворога. І чим міцніше підрозділи ТрО тримають оборону, тим краще для всіх нас.

Що показала практика?

Сили тероборони проявили себе з найкращого боку. Мужність і стійкість, яку вони проявили, гідні окремого параграфу у всіх військових підручниках, зокрема вони втримали на собі оборону Чернігова, Сум та Харкова. Це дало можливість Збройним Силам України відбити напад РФ на найбільш критичних напрямках та вибудувати потужну і щільну систему оборони.

Также:   Всі вже бачuлu, що nронеслoся по Німеччині? Вже суне на Україну – Уваrа nоnередьте всіх ріднuх і знайомuх!

Що відбувається зараз?

Основи, на яких існують Збройні Сили України це — люди понад усе! Саме тому військові проходять постійну підготовку та злагодження (навіть в умовах війни). За цими принципами на передову ідуть найбільш навчені, підготовлені та забезпечені підрозділи, які завжди точно знають, що саме і як вони мають робити у кожний момент. Але армія не може бути усюди і зразу. Саме тому для забезпечення спокою і безпеки в прифронтових містах необхідно збільшувати кількість військових, які ці міста боронять. І саме для цього деякі підрозділи ТрО можуть перекидати із одних регіонів країни до інших. Але потрібно розуміти, що в найтяжчих та критичних ситуаціях сили територіальної оборони  безпосередньо залучають до бойових дій, щоб утримати напрямок доки підійдуть резерви, а бойові підрозділи ЗСУ проведуть маневр та знищать ворога.

Що ми маємо робити?

По-перше, довіряти Головнокомандувачу та Збройним Силам України. Вони точно знають, що вони роблять і кожного дня невпинно це доводять. По-друге, не допомагати ворогу. Загострення внутрішньополітичних ситуацій завжди буде використане ворогом проти нас, щоб розхитати ситуацію з середини. Слідкуйте за офіційними джерелами Офісу Президента України, Генерального Штабу України, Міністерства Оборони, СБУ та ДСНС, щоб вчасно отримувати правдиву та оперативну перевірену інформацію. Це буде важко, але ми переможемо!

Рейтинг
( 2 оценки, среднее 3 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень