Тепер надія лишень на Бога і чудо, тримаємо кулаки і молимося: наші захисники з Маріуполя перестали виходити на зв’язок

Мер Маріуполя повідомив тривожні новини про те, що наші захисники, які знаходяться на території “Азвосталі” сьогодні не вийшли на зв’язок. Ще вчора пони сіз ним спілкувалися.

Про це Вадим Бойченко розказав в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

“На жаль, сьогодні з хлопцями пропав зв’язок. Нема зв’язку, щоб розуміти, що відбувається. Вчора був зв’язок, а сьогодні немає”, – сказав Бойченко, відповідаючи на запитання, яка зараз ситуація в районі “Азовсталі”.

Як відомо, вчора російські окупанти оголосили про штурм заводу “Азовсталь” у Маріуполі. Достовірно також відомо, що крім військових там перебувають також цивільні. Вони переховуються у підземних сховищах від російських обстрілів. 

Трохи згодом Арахамія підтвердив, що росіяни вже на території «Азовсталі». До цього інформацію поширювали ЗМІ з посланням на свої джерела.

Также:   Російський генерал назвав причини провалу плану Кремля в Україні

Сьогодні із нашими Захисниками в Маріуполі зникав зв‘язок. Наразі його відновили.Ситуація дійсно дуже і дуже важка.Вже дві доби підряд окупанти штурмують Азовсталь.

Наші тримаються.

Питання скільки протримаються.

Окупанти скаженіть перед своїм «9майскім побєдобєсієм»…Вся Україна зараз із нашими Героями!

Тепер надія лишень на Бога і чудо, тримаємо кулаки і молимося: наші захисники з Маріуполя  перестали виходити на зв’язок

Захисниками Азовсталі та Маріуполя.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень