Стало відомо коли ЗС України підуть у наступ

Україна вже 70 днів чинить героїчний супротив російській агресії. Хоча спочатку майже всі провідні держави давали нам декілька днів до поразки. Попри все ми змогли показати всьому світу могутню єдність та готовність боронити нашу рідну неньку. Велику роль в цьому протистоянні відіграла готовність  Збройних Сил України до агресії рф.

Бойові підрозділи одні з перших прийняли на себе основний удар ворога та по зайняли позиції для оборони. Саме це дало необхідний час для укомплектування обласних підрозділів територіальної оборони. Тисячі людей взяли до рук зброю та вступили на шлях захисту нашої держави, її цілісності та суверенітету.

Наші ЗСУ демонструють віртуозну бойову майстерність та злагодженість. Згодом ми отримаємо значну перевагу та перейдемо в наступ. Бойові підрозділи будуть максимально бити ворога та відкидати його до державних кордонів. Потрібно розуміти, що коли вони перейдуть у наступ, зайняті оборонні позиції залишаться без охорони і цим може скористатися ворог. Та країна не спроста створювало підрозділи ТРО. Саме за допомогою західних підрозділів, які раніше не залучались до бойових дій, можливо створити надійний тил тим, хто піде у наступ та створити сталу логістику для лінії бойового зіткнення. Через нещадне нищення ворожих логістичних шляхів, складів боєприпасів та командних пунктів силами наших ЗСУ, ворог стрімко втрачає свої наступальні можливості. Тому нам слід максимально цим користуватись і нищити орків. Разом з ТРО ми не дамо їм повторити сценарії Маріуполя та Бучі в інших містах нашої країни.

Также:   За допомогою автомата Калашнікова ЗСУ «приземлили» ворожий безпілотник ZALA

Максимальне правильне використання всіх сил та засобів згодом приведе нас до перемоги.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень