Скандал у соцмережах: на Закарпатті жінки військовослужбовців ТРО побили скло та двері у військкоматі

Невелике закарпатське містечко Хуст нещодавно стало відомим завдяки своїм жінкам, які влаштували мітинг під військкоматом, б’ючи скло та вибиваючи двері. Причина, м’яко кажучи, дивна — жінки військовослужбовців, які підписали контракти на військову службу в Територіальній обороні, не хочуть, щоб тих самих чоловіків кудись забирали. Маю впевненість, що це було зроблено не з подачі самих чоловіків, а чисто ініціатива войовничих жінок.

Ніхто не сумнівається в їхній любові до своїх чоловіків, але треба на другий місяць повномасштабної війни вже дещо зрозуміти. Це стосується не лише хустян, а мешканців усіх вільних областей.

Територіальна оборона — це РІД ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ. Це означає, що тероборонівці — такі ж військовослужбовці, як піхотинці, артилеристи, льотчики, моряки, розвідники та інші військові. Тобто, у кожного своє коло завдань, але так само як і інші військові вони мають виконувати накази своїх командирів. Про це говорить і здоровий глузд, і законодавство. В тому числі і накази про переміщення в інші регіони, якщо потрібно. Інакше це вже буде якась махновщина. Навряд же вони думали вступати у бойові дії тільки якщо московиті дійдуть до Хуста?

Также:   աойно в HАТ0 прoзвучaлu слова, які пoвергнулu nутіна в աок – "вже невдовзі Україну цілком ймовірно змoжуть взятu в альянс поза існуючuмu правuламu"

Ну і, звісно, ніхто не подарує відбути війну, просидівши у себе вдома у формі і з зарплатнею в 40 з плюсом тисяч гривень. Економіка країни переживає важкий удар, бізнесу надзвичайно важко, але ресурси на підтримку військових виділені настільки високі, як ніколи раніше. Вся країна працює на те, щоб військові воювали, не думаючи про те, чи не голодує їх сім’я. Так, авжеж, життя людини коштує дорожче. Але багатьом на “гражданці” такі гроші зараз виглядають космічними і ніхто не питає, за що? То і ви, шановні не робіть так, щоб виникали такі питання у платників податків.

Тим паче, не треба думати, що росіяни дійдуть до Харкова/Маріуполя/Херсона, зупиняться і все на тому. Ні, не зупиняться! Максимум залижуть рани і попруть далі. І будуть перти стільки, скільки ми їм дамо, не більше і не менше. До того ж, їх ракети дістають куди завгодно, їм все одно де ви і ваша сім’я та близькі. І літатимуть вони доти, поки ми не натовчемо росіянам пики.

 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень