Підліток загинув під Харковом під час евакуації тварин

5 травня під Харковом під час евакуації тварин з «Фельдман Екопарку» під обстріл потрапила команда співробітників та волонтерів. 15-річний підліток загинув, його батьки тяжко поранені.

Про це повідомив засновник комплексу, народний депутат Олександр Фельдман, передає Укрінформ.

«Сьогодні при спробі вивезти африканських буйволів на завершальному етапі евакуації загинув вже шостий волонтер – хлопець 2008 року народження. Тих людей, які були з ним, важко поранено, зараз тривають операції, за життя кожного з них борються лікарі», – повідомив Фельдман.

Загиблий хлопчик і раніше допомагав батькам годувати та вивозити тварин із зруйнованого комплексу.

Також, за інформацією Фельдмана, разом з пораненими в лікарні опинилися два російські окупанти.

«Одночасно разом з ними (волонтерами та співробітниками – ред.) привезли двох російських солдатів. Як вони потрапили до парку, невідомо. Знищили весь транспорт, яким приїхали хлопці», – повідомив засновник парку.

У виданні нагадали, що російські війська майже повністю зруйнували «Фельдман Екопарк», розташований за харківською окружною дорогою в Дергачівському районі. Комплекс знаходиться на лінії вогню з першого дня вторгнення, через руйнування вольєрів деякі тварини розбіглися, багато тварин загинули, у тому числі потомство білих тигрів, пантер, ягуарів.

Під час обстрілів загинули троє співробітників Екопарку, які приїжджали годувати тварин. 19 квітня на території знайшли тіла ще двох співробітників, розстріляних російськими солдатами на початку березня. Тварин із комплексу під обстрілами вивозять до інших міст країни.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Польща та країни Балтії наполягають на збільшенні контингенту НАТО на своїй території
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень