Укрзалізниця рекомендує купувати квитки у касах, через хакерські атаки РФ на сервіси

В Укрзалізниці повідомили, що в системі онлайн-продажів квитків третій день періодично стаються збої.

Про це повідомляє УЗ у Фейсбуці.

В Укрзалізниці зазначили, що підприємство є мішенню для кібератак з боку російської федерації і цілодобово з ними бореться.

"Дані на серверах цілі, поїзди продовжують рух. Але ми були змушені "закрити" принаймні на сьогодні наш booking для трафіку з-поза меж України. Також страждає гаряча лінія та онлайн-підтримка, але удар тримає", — зазначили у компанії.

В УЗ зауважили, що наразі найбільш безпечно купувати квитки у касі.

"Ми вивели на роботу максимум касирів, щоб дещо спростити завдання пасажирам, але водночас куди більше віримо в діджитал, а відтак наполегливо тримаємо кібероборону й дописуємо застосунок", — зазначили в компанії.

При цьому уточнюється, що через booking і чат-боти продажі теж проходять, а якщо платіж зависне – гроші будуть повернені через 3-10 банківських днів, залежно від банку.

"У цілому план паралізувати залізницю вкотре провалився, з чим і хочеться привітати всіх причетних", — додали в Укрзалізниці.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Завтра буде сенсація на цілий світ! Щойно жінки маріупольських бійців розказали, що чоловіки їм скинули повідомлення, що в ночі буде останній бій

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень